Na prodejně naleznete širokou nabídku motocyklů různých značek, ale nejvíce zastoupené je BMW, TRIUMPH, HARLEY-DAVIDSON. Většina je dovezena z Německa, Švýcarska a Rakouska, od dlouhodobě prověřených prodejců. Motospeed si proto stojí za najetými kilometry i technickým stavem, který si pečlivě kontroluje. V případě, že vytoužený motocykl v nabídce nenajdete, je možné se domluvit na individuálním dovozu. Motospeed se Vám určitě bude snažit vyhovět.

Royal Enfield Himalayan

Cena: 139 990 CZK
Cena bez DPH: 115 688 CZK Stav: Nové VIN: ME3DMEFT5NK006524Prověřit Značka: Royal Enfield Karoserie: Enduro Model: 2023 Najeto: 1 km Výkon: 18 KW Rok výroby: 2023
Dobrodružství je tady: Himalayan Kombinuje vynikající všestranost a komfort na celodenní jízdy. Odpružení pro dlouhé cesty, přirozený vzpřímený posed, odolný vtáčivý motor, to vše podporuje pohodlnou jízdu, ať už jste na dálnici, v ulicích města nebo na odlehlé horské stezce. Nejuniverzálnější motocykl značky Royal Enfield, který vezme jezdce téměř kamkoli, kam bude chtít. Na cestu nebo mimo ni. https://automotospeed.cz/royal-enfield-himalayan-411-silver-matt.html; Výbava: Možnost dokoupení Boční kufry, padácí rámy, mřížka na světlo, kryty rukojetí blástry, hliníkový kryt chladiče a další možné doplňky.; Výbava:

Máte zájem o motorku?

Volejte 608 100 450, 777 100 690 nebo nám napište!

* Jméno * E-mail
* Telefon * Město