ShotGun NOVINKA 2024

 

ShotGun 650 - Plasma Blue

Cena: 199 990,– Kč s DPH

Záruka: 3 roky a neomezené km

Evropská asistenční služba: 3 roky

Nadpis galerie

Shotgun 650

Volejte 608 100 450, 777 100 690 nebo nám napište!

* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 

Inspirováno pro Tvoji přestavbu

Nový model Shotgun 650 je skutečně jedinečný motocykl, který se zrodil ze syrové tvůrčí energie smíšené s anarchickou kulturou zakázkové výroby a DNA čistokrevné značky Royal Enfield. Do centra města i mimo město. Je to motocykl, který se bez námahy promění z hravého městského motocyklu na stabilní dálniční stroj.

Doplňky:

Možnost dokoupení: frézovaná kola, rovná řídítka, zrcátka, padací rámy, větrný štítek přes budíky, přídavná světla, custom blinkry, prošívaná sedla a další možné doplňky.

Tabulka parametrů:

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Typ motoru: Řadový dvouválec, 4taktní, SOHC chlazený vzduchem-olejem
Zdvihový objem: 648 ccm
Výkon: 34,6 kW (47) koní při 7250rpm
Točivý moment: 52,3 Nm při 5650 ot./min
Převodovka: 6-ti stupňová
Objem nádrže: 13.8 L
Sekundární přenos: Řetězem
Výška sedla: 795 mm
Míst sezení: 2
Hmotnost: 240 kg (s 90 % paliva a oleje)
Rám: dvojitý trubkový
Přední brzda: kotouč 320 mm, dvoupístkový plovoucí třmen
Zadní brzda: 300mm kotouč, dvoupístkový plovoucí
ABS system ANO

ROYAL ENFIELD ShotGun 650

Nový model Shotgun 650 je skutečně jedinečný motocykl, který se zrodil ze syrové tvůrčí energie smíšené s anarchickou kulturou zakázkové výroby a DNA čistokrevné značky Royal Enfield. Do centra města i mimo město. Je to motocykl, který se bez námahy promění z hravého městského motocyklu na stabilní dálniční stroj. Základem modelu Shotgun 650 je osvědčený motor Royal Enfield 650 Twin, který spojuje moderní inspiraci s prvky charakteristickými pro značku Royal Enfield a vytváří tak moderní interpretaci značky. Nový model kombinuje retro-futuristický design s moderními prvky. LED světlomet umístěný v nádherné neomoderní gondole na zakázku zůstává věrný estetice neo-retro fúze a zároveň nabízí lepší viditelnost. Motocykl je vybaven digitálně-analogovým sdruženým přístrojem, který je vybaven navigačním systémem Tripper a je navržen tak, aby poskytoval všechny informace, které potřebujete, když se vydáte na cestu. Je také vybaven nabíjecím portem USB, abyste měli svá zařízení na cestách stále nabitá.